Shqelma e grushte PO, basketboll këtu JO (Video)

0

foto

Filloi si ndeshje basketbolli, por përfundoi me shqelma dhe grushte. Kjo është parë në një ndeshje basketbolli në Serbi.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »