Shpërthen Marina Vjollca: "Të mbys në det me duart e mia...." (Foto)
14:19 | 01 Shtator 2017

10 shtatori është dita e madhe për çiftin Marina dhe Getoar Selimi.

Data e dsmës po afron dhe duket se gjithë vëmendja e femrave të familjes Vjollca është tek veshjet e ditës së dasmës. Por duket se Marina ka një problem te vogël me mbesën e saj. Jori ka publikuar në Instastory bisedën me Marinën ku Jori i ka treguar një fustan që do veshë në dasmë dhe nga aq sa  mund të duket nga prerja e fotos duket shumë sensual dhe provokues. Por reagimi i Marinës ka shkaktuar të qeshura. Marina i shkruan se do e mbysë në det në sy të të gjithëve nëse ajo e vesh atë fustan. Me siguri Jori do të zgjedhë një super fustan për dasmën e Marinës dhe kjo është thjesht një shaka.
Rashel Kolaneci