Shokuese: Ja si grabitet taksisti në Tiranë (Video,+16)

0

Grabitje

Policia e Tiranës publikoi të mërkurën videon e grabitjes së një taksisti, duke kërkuar ndihmë në identifikimin e autorit.

Policia thotë se kërkon ndihmën e qytetarëve për të identifikuar grabitësin, që kishte njoftuar shërbimin taksi, por sapo u fut brenda në makinë, i vuri pistoletën tek koka taksistit dhe i grabiti xhiron ditore.

Sipas policisë, jepet një shpërblim prej 200 mijë lekësh për informatorin.

Policia thekson se ka nisur një procedim penal. /mapo.al/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »