Shokon Noizy, publikon biseda private me pullë të kuqe! (Foto)

0

Noizy është një nga reperat më të pëlqyer dhe më të komentuar në vendin tonë dhe padyshim çdo postim apo diçka që ai bën ka interes.

Këtë herë ai i ka habitur fansat e tij duke publikuar një bisedë në rrjete sociale, nuk dihet nëse ishte e tij apo e marrë diku me fjalor me pullë të kuqe.

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit e tij në Instagram të nisin të komentojnë. Vitin që lamë pas Noizy ka qenë mjaft aktiv sa i përket publikimit të klipeve dhe pjesëmarrjes së tij në koncerte apo edhe evente të ndryshme.

Nuk dihet se çfarë planesh ka rezervuar ai për këtë vit ku sapo kemi hyrë.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »