Shokon Fassone:Milan duhet ta ndjekë modelin e kësaj skuadre

0

Shefi ekzekutiv i Milanit, Marco Fassone foli për shtypin gjatë prezantimit të librit të Marco Bellinazzo, ku kishte për të thënë diçka për ekipin e tij, përcjell ORAinfo.

“Falë Berluskonit dhe Morattit, Milan dhe Inter kishin shumë sukses në të kaluarën.

“ E njëjta gjë mund të thuhet edhe për Juve. Stili i familjes së skuadrës nuk ekziston më, pasi Milan-Inter dhe Roma kanë të huaj në krye të klubit .Modeli?

“Do të dëshironim të ndjekim modelin e Juventusit, pasi ata kanë pasur kaq shumë sukses gjatë viteve të fundit. .. “, ka përfunduar Fassone./ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »