Shokon Eni Koçi: Unë dhe Genc Prelvukaj…

0

E ftuar në “Xing me Ermalin” këngëtarja Eni Koçi është shprehur për herë në parë në lidhje me historinë e saj të dashurisë me këngëtarin Genc Prelvukaj.

Ajo sërish është treguar evazive ndaj kësaj pyetje duke thënë se kjo ishte një fryrje e portaleve sa herë dy këngëtarë bëjnë bashkëpunim muzikor.

“Fenomen që ndodh me këngëtarët, unë të them po te them vetëm kaq ditën që do martohem dasmën do ma bësh ti,”-u shpreh Eni Koçi për lidhjen duke mos e pranuar sërish ndonëse janë parë shumë herë bashkë si në publik, ashtu edhe në foto paparaci.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »