Shoferi që vozit gjithmonë së prapthi, me shpejtësi deri në 80 kilometra në orë (Video)

0

http://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1144905/Indian-man-cruises-Punjab-REVERSE-CAR-made.html

fiatip-634x388Prej vitit 2003 kur marshi veturës i ngeci në anën e kundërt, ky shofer më nuk ka vozitur veturën si duhet.

Kur Harpreet Devi mblodhi paratë për të dërguar veturën te mjeshtri, ai tashmë ishte një “profesionit” në vozitjen e veturës në anën e kundërt.

]Madje, burri 33 vjeçar thotë se “ndihet më mirë dhe më i sigurt” duke vozitur në këtë formë,
Qytetarët në Bhatinda të Porvincës Phunjab të Indisë, nuk befasohen më nga kjo veturë, që për vite me radhë shihet duke lëvizur kështu.

Përderisa për shumë njerëz vozitja në anën tjetër është problem, Devi mund të vozis Fiatin e rregulluar enkas për të me shpejtësi deri në 80 kilometra në orë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »