Shofer kujdes! mjekulla ka mbuluar Bujanocin (Foto)

0

Komuna e Bujanocit është mbuluar nga mjegulla apelohet nga shoferët të ken kujdes gjat vozitjes dhe kërkohet rrespektimi i shpejtësis.

Mjegulla ka mbuluar qytetin e Bujanocit, por mjegulla më e dendur është pikërisht në rrugën e cila të shpien për në Kosovë, fshati Lluçan dhe Konçul po thuajse është mbuluar tërësisht nga mjegulla pasi që edhe është afër lumi Morava, ndërsa apelohet tek shoferët të kenë kujdes më të shtuar gjat vozitjes në rrugën e cila të dërgon në drejtim të Kosovës./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »