Shkolla me e madhe ne gjuhen shqipe ne komune te Medvegjes ,Tupalle “Zenel Hajdini” ende pa uje! (Dokoment)

0

Parate u ndane nga buxheti i kuvendit komunal per riparimin e rrjetit te ujit , parate u avulluan a uji asnjeher nuk mberriti .Shuma e parave qe u ndane ishte 400,000 dinare apo me saktesisht 3293,47 euro ,mund ta shikoni kontraten e lidhur ne mes te zyrtarit te kuvendit komunal dhe drejtorit te shkolles fillore “Zenel Hajdini” Tupalle/Medvegjë Zgjohu/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »