Shkolla e mesme “Sezai Surroi” të hënën kumton suksesin e nxënësve

0

Drejtoria e shkollës së mesme “ Sezai Surroi “ në Bujanoc njofton nxënësit se të hënën më 29 qershor do të bëhet kumtiti i suksesit te nxënësve.

00_12_13959443881897884975

Sipas Zejni Fejzullahut drejtor në shkollën e mesme “Sezai Surroi” kumtitmi i rezultatit për vitetet e para do të bëhet nga ora 10 ndërsa vitetet e dyta dhe të treta nga ora 10:30./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »