Shkenda Dubrova duket bukur në natyrë (Foto)

0

Nuk ia ndinë fare Shkendës kur është fjala për dashuri.

Duket se këngëtarja gjilanase ka një dashuri të veçantë për natyrën, shkruan “Kosovarja”.

Kjo duke u bazuar se Shkenda Dubova pak minuta më parë në profilin e saj në facebook, shihet se ka vendos një foto ku shihet e shtrirë në barë.

Dhe kjo foto që do ta shihni edhe tani, na e sjell një Shkendë të ëmbël siç është ajo.

Por e veçanta e fotos është se ajo është shtrirë në bari, dhe duket shumë verore, pavarësisht se jemi duke hy në stinën e vjeshtës.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »