Shkenda Dubova e fotografon veten nudo, e foton e hedh në Instagram (Foto)

0

Këngëtarja Shkenda Dubova, ka kohë që nuk ka sjell në treg ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë shumë e angazhuar me qendrat e saj të dobësimit në Prishtinë dhe Gjilan.

Në kohën e lirë, këngëtarja shfrytëzon edhe relaksin, njëlloj siç ka bërë së fundmi, teksa ka vizituar një qendër për masazh.

Ajo ka publikuar në InstaStory një fotografi “të nxehtë”, ku shfaqet e shtrirë në shtratin për masazhim, teksa vë në pah gjoksin e saj.

Me këtë imazh, ajo ka bërë për vete një pjesë të mirë të fansave, ndërsa ka treguar edhe për çastet e mira që ka kaluar gjatë masazhit.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »