Shkëlzen Gashi drejt Premierligës Angleze

0
Superylli kosovar i Baselit, Shkëlqen Gashi shpejt mund të transferohet në Premierligën Angleze. Golgoteri më i mirë në Zvicër ka një ofertë serioze në tavolinë nga skuadra e West Bromwich Albion.
00_12_1421936604922715512
Skuadra angleze po mendon ta sjellë Gashin në Premierligë që në afatin e janarit dhe se trajneri Tony Pulis po këmbëngulë në transferimin e Gashit. Vlera e Gashit vlerësohet rreth 5 milion funta, ofertë të cilën WBA po tenton ta ulë

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »