Shkaku i anti-dopingut, lojtari i Realit mbete në Munih (Foto)
14:14 | 13 Prill 2017

​Casemiro ka mbetur në Munih, pasi është dashur t’i kryej disa teste anti-doping.

Mesfushori i Real Madridit, Casemiro nuk ka udhëtuar me pjesën tjetër të skuadrës për në Madrid pasi është ndalur nga UEFA. Braziliani është dashur t’i kryej disa teste anti-doping dhe kjo i ka kushtur me humbje të aeroplanit, duke qëndruar kështu në Munih. Casemiro sot gjatë ditës do të kthehet në Madrid. /Express/
Aurela Hoxha