Shkaku i anti-dopingut, lojtari i Realit mbete në Munih (Foto)

0

​Casemiro ka mbetur në Munih, pasi është dashur t’i kryej disa teste anti-doping.

Mesfushori i Real Madridit, Casemiro nuk ka udhëtuar me pjesën tjetër të skuadrës për në Madrid pasi është ndalur nga UEFA.

Braziliani është dashur t’i kryej disa teste anti-doping dhe kjo i ka kushtur me humbje të aeroplanit, duke qëndruar kështu në Munih.

Casemiro sot gjatë ditës do të kthehet në Madrid. /Express/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »