Shikoni sa është rritur e zbukuruar vajza e Ryva Kajtazit (Foto)
14:50 | 31 Tetor 2017

Muaj më parë këngëtarja jonë Ryva Kajtrazi u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë një vajzë të ëmbël. Ku vërtet duket si një engjëll i vogël. Vajza ia ndryshoi jetën mamasë së saj Ryvës, duke e bërë atë që të ndihet nëna më e lumtur në botë, shkruan “Kosovarja”. Dhe, Ryva është ajo e cila herë pas here ndan foto të së bijës me ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale. E fundit është kjo foto që do ta shihni tani, ku vajza e Ryvës duket tamam si një engjëll i vogël e me sy të bukur.
Aurela Hoxha