Shikoni pritjen e “çmendur” të Strakoshës në minutat e fundit në derbin me Romën

0

Thomas Strakosha është më meritori për pikën që e mori Lazio ndaj Romës.

Portieri shqiptar bëri pritje të jashtëzakonshme në minutat e fundit, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai ndali goditjen e Edin Dzekos me kokë, e cila po shkonte drejt rrjetës.

Strakosha në dy raste u ndihmua edhe nga shtylla pingule dhe traversa, kështu që derbi u mbyll pa fitues. /Lajmi.net/

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »