Shikoni çka bëri Stresi pasi u lirua nga qelia
15:02 | 15 Prill 2018

Ai u shoqërua në polici pasi në lokalin ku po qëndronte bashkë me disa të rinj të tjerë, u gjetën disa doza lënde narkotike kokainë.

“Jam përdorues droge, por nuk merrem me shitjen e saj. Me miqtë e mi konsumoj drogë kur gjej. Dua të lirohem se nuk kam bërë asnjë shkelje”, dëshmoi Stresi në polici.

Jom shum i madh per ju #free

A post shared by (@stresi) on

Sot ai është liruar pas dy ditësh qëndrimi në qelinë e paraburgimit dhe menjëherë ka postuar një video ku shihet duke tymosur dhe filmuar murin e lagjes ku shkruhet: “Police mos u dorëzo. Paqe jeshile. Banda e lagjes”.

“Jom shumë i madh për ju, i lirë”, shkruan Stresi në përshkrimin e videos së postuar pak më parë./xing

 

Powered by WPeMatico

Kejvina Kthella