Shfaqet në qiell Shqipëria, fotoja ‘shkund’ internetin

0

Ditët e fundit moti i paqëndrueshëm me shi e diell ka bërë që në qiell të shfaqet një re me një formë të pazakontë.

Harta e Shqipërisë është bërë e dukshme në qiell mëngjesin e sotëm dhe është parë nga shumë persona.

Nuk është bërë akoma e ditur se në cilin vend është shkrepur fotoja por padyshim që është diçka që nuk e shohim çdo ditë. Infoelbasani.al.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »