Sherri i parë si burrë e grua. Ja pse Getoari i ngriti zërin Marinës

0

Një nga dasmat që bëri më shumë bujë në vend ishte ajo e moderatores Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi.

Megjithatë pas dasmës është normale të fillojnë edhe zënkat e para si çift i martuar duke qenë se tani secili nga palët merr një status tjetër.

Lidhur me këtë moderatori Ermal Mamaqi e ngacmoi paksa Marinën sonte në “Xing me Ermalin” duke e pyetur si ndihet që tani është një grua e martuar.

“Nuk jam mësuar”, tha Marina e më pas zbuloi se edhe me Getoarin ka pasur një debat para dy ditëve.

“Pata një debat me Getin para dy ditëve, më tha: “Boll tani, sillu si grua e martuar tani”, tregoi moderatorja duke qeshur.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »