Shënohet autogol qesharak në ndeshjen PSG – Nice (Video)

0

PSG po fiton 3:0 kundër Nices në “Parc des Princes”.

PSG-ja ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Nices. Për 3:0 shënoi autogol ish mbrojtësi i Bayern Munich, Dante, në minutën e 52’të.

Dy golat tjerë për vendasit i shënoi sulmuesi, Edinson Cavani, 3’ dhe 31’.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »