Shëmtohet Enca (Foto)
09:58 | 10 Mars 2015

Këngëtarja e hitit "A po t'pëlqen", Enca Haxhia, tashë është e njohur nga të gjithë. enca ballin Enca, është shumë aktive në Instagram. Ajo, është akuzuar se ka manipuluar me numrin e ndjekësve. Këtë e kanë thënë disa nga koleget e saj, të cilave Enca u është kundër përgjigjur disa herë. Sot, Enca është shfaqur ndryshe, jo perfekt siç jemi mësuar ta shohim. Këngëtarja në Instagram është prezantuar me një xhirim të deformuar, ku ajo duket si UFO. Video ka marrë shumë pëlqime dhe komente, ndonëse Enca nuk dukej fare mirë./Indeksonline/ enca1 enca2 enca3
Aurela Hoxha