Shembull për gjithë skuadrat! Ja çfarë ka bërë Japonia pas humbjes kundër Belgjikës

0

Pas natyrës agresive të humbjes së tyre të fundit nga Belgjika, në  Kupën Botërore  Japonia dhe mijëra tifozë të tyre do të ishin shumë të zhgëyer përcjell ORAinfo.

Një numër i lojtarëve të Japonisë mbetën në lot pasi u eliminuan nga turneu, kur një gol i vonshëm i Nacer Chadli vulosi një fitore rikthimi 3-2 për Belgjikën.

 

Por, siç u zbulua nga koordinatori i përgjithshëm i FIFA-s Priscilla Janssens, skuadra e Japonisë shkoi la përshtypje të madhe pasi që pas humbjes ata pastruan dhomat e zhveshtore dhe kishin lënë një mbishkrim ‘thank you’ në rusisht.

‘Çfarë shembulli për të gjitha ekipet !! ‘/ORAinfo/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »