Shefi nuk e paguan për punën, ja si hakmerret punëtori (Video)

0

Kronik e zez

Një punëtor ndërtimi në Australi është tërbuar pasi shefi nuk e kishte paguar pas ndërtimit të një shtëpie prej druri.

Ai vendosi që të hakmerret për t’i dhënë një leksion shefit të tij.

Punëtori i inatosur mori një sharrë elektrike dhe e rrëzoi përdhe shtëpinë e sapondërtuar.

Tashmë shefi i tij duhet të paguajë dikë për ta ringritur në këmbë shtëpinë!

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »