Shefat Isufi nokauton kundërshtarin Zegarra (Video)
14:17 | 08 Korrik 2017
Boksieri nga Tërrnoci i Bujanocit, Shefat Isufi, arriti ta fitojë duelin e vlefshëm për titullin vakant WBO Inter-Continetal për peshat super të mesme. Në një luftë tejet interesante, boksieri nga Tërrnoci, ka mposhtur me nokaut peruanin David Zegarra, në raundin e 11-të.
për Shefat Isufin, kjo ishte fitorja e 24-të dhe meçi i 19-të që e fiton me nokaut./BujanociNet/
B

B
C
R
C
Kristin Prengaj
C
R
S