Shefat Isufi nokauton kundërshtarin Zegarra (Video)

0

Boksieri nga Tërrnoci i Bujanocit, Shefat Isufi, arriti ta fitojë duelin e vlefshëm për titullin vakant WBO Inter-Continetal për peshat super të mesme.

Në një luftë tejet interesante, boksieri nga Tërrnoci, ka mposhtur me nokaut peruanin David Zegarra, në raundin e 11-të.

për Shefat Isufin, kjo ishte fitorja e 24-të dhe meçi i 19-të që e fiton me nokaut./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »