Shaqiri, motori i Stoke Cityt

0

Stoke City dhe Southampton do të përballen sot, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së shtatë të Premierligës.

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Xherdan Shaqiri, ylli i Stoke City, do të luajë nga minuta e parë ndaj Southamptonit.

Kosovari ma pasaportë zvicerane deri më tani i ka luajtur të gjitha ndeshjet me Stoke Cityn.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »