“Shaolin Gang” publikojnë projektin e ri me skena eksplicite

0

Përmes rrjeteve sociale, ishte Real ai i cili njoftoi se dyshja tashmë kanë ndryshuar emrat artistik, shkruan lajmi.net.

“Shaolin gang” do të quhen nga tash e tutje Blunt dhe Real, fjalë të cilën e përdorin vazhdimisht në çdo postim.

Ditë më parë, reperët kanë paralajmëruar projektin e ri, videoklipi i të cilit përmban skena eksplicite, mbushur përplot femra.

Kënga e shoqëruar me videoklip tashmë është publikuar në kanalin YouTube dhe titullohet “Tululu”. /Lajmi.net/

 

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »