Shaip Kamberi bashkë me banorët e Bilaçit planifikon prioritetet për vitin e ardhshëm

0

Kryetari i komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi me bashkëpunëtorë, ka vizituar BL e fshatit Bilaç, ku është pritur nga numer i madh i fshatarëve të Bilaçit.

“Bashkëbisedim dhe konsulta me qytetarët e fshatit Bilaç mbi realizimin e projekteve gjatë vitit 2017 dhe përcaktimin e prioroteve për vitin 2018” – ka shkruar Shaip Kamberi në profilin zyrtar të facebook-ut.

Kamberi ka premtuar se gjithnjë do të jetë: “Afër qytetarëve dhe bashkë me qytetarët, obligim i yni”.

Komuna e Bujanocit gjatë kētij ka subvecionuar 17 bujq nga Bilaçi me vlerë financiare rreth 1.5 milionë dinarë.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »