SH.K.A “Zeri i Lugines” do të jet pjesmarrës në Festivalin Mbarëkombëtar “Flakadani i Karadakut”

0

Zeri i luginesSH. K..A “Zeri i Lugines” më 24.03.2016 do të marrë pjesë në edicionin XV në Festivalin Mbarëkombëtar të Këgëve dhe Valleve “Flakadani i Karadakut” në Viti – Kosovë

SH.K.A “Zëri i Lugines” përmes një postimi në facebook ka publikuar pamjet e ftesës nga Komuna dhe këshilli organizativ./BujanociNet/

ftesa Komuna vitis

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »