Sërish tërmet në Gjilan

0

Sërish një tërmet ka goditur qytetin e Gjilanit.

s-euml-rish-t-euml-rmet-n-euml-gjilan_hd

Sipas banorëve të këtij qyteti, tërmeti ka ndodhur rreth orës 22 e 24 minuta, ndërsa thonë se ka qenë më i fuqishëm se tërmeti që ka ndodhur në mëngjes.

Ende nuk raportohet për dëme në njerëz apo materiale. Po ashtu nuk dihet ku ka qenë epiqendra dhe cila ka qenë fuqia e tij.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »