Serialit “Zyra për gjithçka” i shtohet edhe një aktore (Foto)

0

Seriali komik “Zyra për gjithçka” i cili shfaqet në RTK, pas edicionit të lajmeve qendrore, ka kthyer përsëri në ekran aktoren Teuta Krasniqi.

Zyre 1

Kjo gjë mësohet nga fotografit e aktorëve të serialit që po i postojnë në rrjete sociale me ish aktoren e serialit “Kafeneja jon”, raporton Indeksonline.Zyre 2

Teuta është një aktore plotë jetë, si dhe rolet e saj gjithmonë i interpreton me shumë profesionalizëm. Sigurisht Teuta do të përshtatet në këtë serial si është më së miri.

Zyre 3Në linkun më poshtë mund ta ndiqni serinë e fundit nga “Zyra për gjithçka”. /Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »