Seria e plaçkitjeve në Bujanoc

0

Kazino, Barnatore bujqësore dhe një dyqan duhani në Bujanoc jan thyer në natën mes të hënës dhe të Martës, kan komfirmuar policia e vrajës për portalin Bujanovacke.

hajduki

Mbrëmë policia thot se jan thyer kazino “For Quenns” e cila gjendet në rrugën GUMOPLASTIKE dhe Farmacia bujqësore në qendër të qytetit, dhe një lokal i duhanit.
Policia ka nisur hetimet, dhe thot se si provë materiale ka fytyrën e njërit të dyshuar e cila ka kapur kamera e siguris në Kazinon “For Quenns” dhe pika gjaku ku dyshohet se është pikat e gjakut kur është thyer Farmacia bujqësore. Burimet e portalit Bujanovacke, thon se në jan vjedhur rreth 2.000 euro, një televizor, sowftware për pajisjen, etj.
Policia supozon se e gjith kjo plaçkitje u krye nga një person./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »