Serbi: feston dasmën, qëllon në ajër me revole në qendër të Preshevës (Foto)

0

Dje në orët e mesditës disa serb lokal po festonin për një dasme në qendër të Preshevës. Njëri nga dasmorët nxorri revolën dhe shtiu disa herë në ajër me revole.

Në afërsi të qendrës ku çdo ditë luajnë fëmijë, ishte rreziku që këta të lëndohen.

Dëshmitarët okular thonë se në afërsi ka qenë edhe policia e cila nuk ka reaguar fare dhe se jane shokuar me mos intervenimin e policisë pasi ata ndodheshin afër aty pranë këtij akti.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »