Serbët ia hackojnë Facebook-un, Nuri Seferit, fyejnë shqiptarët (Foto)

0

Boksieri shqiptar, Nuri Seferi ka marrë një goditje shumë të rëndë, atij i është hackuar profili i tij zyrtar në facebook, ku kanë shkruar edhe fyerje për popullin shqiptar.

nuri_8649

Atij i është ndërruar fotografia e profilit si dhe fotoja e coverit. Në foton e profilit të tij i kanë vendosur fotografinë e Ivan Bogdanov, i cili e kishte djegur flamurin shqiptar në Genoa.

Ofendimet e mëdha për popullin shqiptar janë: “Kosova është Serbi. Ju jeni skllevërit tonë, Serbia është superfuqi. Të jetojë gjatë Serbia”./Indeksonline/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »