Sëmuret Afërdita Dreshaj

0

Modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, duket se po kalon “ditë të vështira”, kjo pasi që ajo është e sëmurë.

Aferdita“E sëmurë, e sëmurë, e sëmurë”, është një status që Dreshaj, ka shkruar para pak orësh në Twitter, transmeton Indeksonline.

Urojmë, që modelja simpatike, të shërohet shpejtë, dhe të vazhdojë projektet që ka në planin e saj./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com