Seldi e ‘harron’ Mimozën, përfundon në krahët e një femre tjetër
09:00 | 24 Shtator 2018

Seldi dhe Mimoza ishin pothuajse emrat me të përmendur në shtypin rozë që nga koha kur u kuptua se ata janë në lidhje dashurie.

Por çifti i dhanë fund lidhjes së tyre, këtë e konfirmoj vetë Seldi.Këngëtari në një fotografi të publikuar nga vetë ai shihet në krahët e një femre që duket se po e rregullon para se të dal në skenë.

Kjo fotografi nxiti dyshime tek ndjekësit në llogarinë e tij ‘Instagram’ pas ndarjes nga këngëtarja.Se a ka diçka të re nga Seldi menjëherë pas ndarjes nga Mimoza, mbetet të zbulohet.

 

Rina Balaj