Seldi dhe Keisi thonë “Ska dashni” në këngën e re
23:05 | 12 Janar 2019

Këngëtari i njohur, Seldi Qalliu dhe bukuroshja, Keisi kanë sjell projektin e ri muzikor të titulluar “S’ka dashni”, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë e tyre vjen e finalizuar edhe me videoklip, në të cilën artistët shfaqen mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Tekstin e kanë shkruar vetë këngëtarët, muzikën, Alsked Rrenja kurse për klipin është kujdesur, XL Films. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella