Seks në çatinë e ndërtesës /Video

0

Çifti u kapën në një kamerë duke bërë seks në çatinë e një ndërtese në qytetin Lviv të Ukrainës.

Ata u filmuan nga një kalimtar, i cili nxori celularin e mençur sapo i pa ata dhe e filmoi krejt ngjarjen.

Duke bërë seks, ata rrezikonin të binin poshtë në tokë nga çatia, pasi ishim shumë në skaj të saj.

Personi që i filmoi ata duke bërë seks, mund të dëgjohet në video duke qeshur. Shikojeni videon më poshtë:

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »