Se Jonida Vokshi është joshëse e dëshmon kjo fotografi (Foto)

0

Aktorja dhe prezantuesja e njohur, Jonida Vokshi shuqhet për bukurinë e saj natyrale.

Ajo edhe më tej vazhdon të mbetet njëra ndër femrat më aktive në televizionin Top Chanel.

Së fundi, ajo ka qenë e pranishme në një event në Tiranë.

Vokshi me thjeshtësinë e saj ka shkëlqyer si gjithmonë derisa veshur mban një fustan të shkurtër me ngjyra të përziera dhe një mantel të zi.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »