Samanta zgjohet me kafe në gojë (Foto)

0

Keni dëgjuar për njerëz që nuk zgjohen nga gjumi pa e ndjerë aromën e kafesë?

Samanta 1

E nga këta njerëz duket se edhe bukuroshja shqiptare Samanta Karavella. Ajo ka postuar një fotografi në faqen e saj zyrtare në Facebook ku shihet që sapo është zgjuar nga gjumi dhe përpara vetës kishte kafen të cilën po e shijonte.

Në këtë foto përpos që shihet duke pirë kafe Samanta është edhe pa make up duke vënë në pah bukurinë e saj natyrale. /Indeksonline/

Samanta

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com