Samanta zgjohet me kafe në gojë (Foto)
09:58 | 05 Mars 2015

Keni dëgjuar për njerëz që nuk zgjohen nga gjumi pa e ndjerë aromën e kafesë? Samanta 1 E nga këta njerëz duket se edhe bukuroshja shqiptare Samanta Karavella. Ajo ka postuar një fotografi në faqen e saj zyrtare në Facebook ku shihet që sapo është zgjuar nga gjumi dhe përpara vetës kishte kafen të cilën po e shijonte. Në këtë foto përpos që shihet duke pirë kafe Samanta është edhe pa make up duke vënë në pah bukurinë e saj natyrale. /Indeksonline/ Samanta
Edlira Rukaj