Sadiku futet nga stoli, dhe jep asist në fitoren e Legias (Video)

0

Armando Sadiku ka lënë sërish shenjë në fitoren e Legias, 2-0 në Poloni. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare e nisi nga stoli takimin, dhe u hodh në fushë vetëm në minutën e 66-të.

Ekipi i tij ishte në avantazhin e një goli, por në minutën e 85-të, asisti i Sadikut nxorri të vetëm Kuçarzyk, gol që vulosi fitoren e Legias.

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »