Sadiku futet nga stoli, dhe jep asist në fitoren e Legias (Video)
14:50 | 29 Tetor 2017
Armando Sadiku ka lënë sërish shenjë në fitoren e Legias, 2-0 në Poloni. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare e nisi nga stoli takimin, dhe u hodh në fushë vetëm në minutën e 66-të. Ekipi i tij ishte në avantazhin e një goli, por në minutën e 85-të, asisti i Sadikut nxorri të vetëm Kuçarzyk, gol që vulosi fitoren e Legias.

Alba Hoxha
S