Sabri Fejzullahu publikon baladën “Nuk të njoh”
08:00 | 12 Janar 2019

Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Nuk të njoh”, të cilën e sjell të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe muzikë e kësaj kënge u përkujdes Kreshnik Avdiu, orkestrimin e bëri Ardian Kastrati, kurse klipin “MProduction”.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Sabri Fejzullahu ishte “Dashni”, në bashkëpunim me Morena Tarakun.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Sabri Fejzullahu. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella