Sabri Fejzullahu e Rozana Radi – dy në një

0

Sabri Fejzullahu është aktiv në skenen muzikore. Ndonëse në moshë, është tejet produktiv dhe i angazhuar në mbrëmje rinore. Fejzullahu, nga shumë kush konsiderohet legjendë e muzikes.

sabriaEdhe kolegët kanë konsideratë për këngëtarin që nuk njeh konkurrencë dhe e sfidon kohen.

Siç marrim vesh, në sezonin e ri Sabriu do të vijë me një këngë – duet me këngëtaren dhe aktoren Rozana Radi.

Kjo është surpriza e kësaj vjeshte në industrinë e muzikes shqiptare. /Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com