Sabina Dana në ditët e fundit të shtatzanisë (Foto)

0

Këngëtarja e njohur nga Tirana Sabina Dana është në ditët e fundit të shtatzanisë. Përmes fotove që ka postuar në facebook, Sabina duket shumë në formë edhe pse është në muajt e fundit të shtatzanisë.

Sabina1Përkundër asaj që shumë femra shtojnë peshë, këngëtarja Dana duket se nuk ka humbur shumë linjat trupore që ka pasur.

Ajo është e lidhur me Enean dhe pritet që të sjellin në jetë një vajzë, ndërsa pas lindjes këngëtarja ka premtuar rikthim në skenën muzikore.

Sabina2

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »