Sa shpenzon Kallashi për veshje?

0

“Shpenzoj, por jo aq sa mund të mendojnë njerëzit. Nuk kam ndonjë vend të caktuar ku blej. Blej aty ku shoh gjëra të bukura dhe që më përshtaten, që janë stil imi.

Kallashi

Normalisht, veshjet që duhet t’i kem për mbrëmje muzikore i bëj te rrobaqepësja, kreatorja ime, të cilën e falënderoj, sepse më bën veshje që ndihem komode edhe kur vallëzoj”, tha Kallashi për Kosovaren/Kosovarja/

kallashi1

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »