Sa e ka Marina e sa Luana?

0

Luana dhe Marina

Janë motra dhe që të dyja shumë të njohura.

U bënë të famshme që në moshën 15 vjeçare, kur u shfaqen si velina të “Fiks fare”, shkruan “Kosovarja”.

Marina dhe Luana Vjollca, bukuroshet e ekranit, vajzat e ndjekura të “Instagramit”, po e shijojnë maksimalisht famën.

Luana ka treguar se ato tashmë janë rritur dhe se ka kaluar periudha e zënkave fëmijërore

Luana tregon se ato ndodh ti ndërrojnë rrobat, por jo edhe këpucët, pasi ajo e ka numrin e këmbës 38, ndërkaq Marina 36.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »