S4MM zgjedh mes Kidës dhe Dhurata Dorës
08:00 | 19 Shkurt 2019

S4MM ishte së fundmi mysafir në rubrikën ‘Kë zgjedh’ e cila vjen në kuadër të emisionit ‘Mirage’, shkruan lajmi.net.

Reperi tetovar ka zgjedhur mes disa prej emrave të njohur të estradës, përfshirë këtu edhe dy këngëtaret, Kida dhe Dhurata Dora.

Për t’i kuptuar përgjigjet e tij interesante, shikojeni intervistën e plotë që ua sjellim në vazhdim pasi aty flet edhe për vëllezërit Aliu me të cilët dikur nuk i ka pasur mirë punët./Lajmi.net/

Alesia Bami