Ryva Kajtazi ndryshon flokët, ja si duket tani! (Foto)

0

Nuk e kemi parë shumë aktive muajve të fun dit për shkak se krejt kohën ja ka kushtuar vajzës së saj Dorelës.

Por ajo asnjëherë nuk e ka ndalur aktivitetin e saj në Instagram.

Ajo ka postuar para pak minutash një fotografi në të cilën shfaqet mjaft joshëse dhe me flokë shumë ndryshe, shkruan Sovrani.info.

Prapa këtij ndryshimi qëndron Kaci të cilin edhe e ka falenderuar këngëtarja Ryva Kajtazi.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »