Error message

Notice: Trying to get property of non-object in ws_image_url() (line 14 of /home/websystem/domains/websystem.info/public_html/sites/all/modules/custom/ws_tools/ws_tools.module).
Ryva Kajtazi do ju mahnisë edhe ju në foton e fundit!
15:29 | 16 Maj 2018

Ryva shfaqet e veshur me shumë shije

Këngëtarja e mirënjohur, Ryva Kajtazi i kushton mjaft shumë vëmendje pamjes së saj të jashtme.

Ajo ka një stil të veçantë dhe asnjëherë nuk gabon në zgjedhjet e saj.

Në një fotografi që së fundmi ka publikuar në InstaStory, Ryva dukej mahnitëse e veshur me një fund të shkurtër lëkure të kombinuar me një bluzë të zezë dhe xhaketë të bardhë.

Kujtojmë se “Boll lujte” është kënga e fundit nga Ryva Kajtazi e cila është pëlqyer nga publiku.

Edlira Rukaj
S