Ryva Kajtazi do ju mahnisë edhe ju në foton e fundit!

0

Ryva shfaqet e veshur me shumë shije

Këngëtarja e mirënjohur, Ryva Kajtazi i kushton mjaft shumë vëmendje pamjes së saj të jashtme.

Ajo ka një stil të veçantë dhe asnjëherë nuk gabon në zgjedhjet e saj.

Në një fotografi që së fundmi ka publikuar në InstaStory, Ryva dukej mahnitëse e veshur me një fund të shkurtër lëkure të kombinuar me një bluzë të zezë dhe xhaketë të bardhë.

Kujtojmë se “Boll lujte” është kënga e fundit nga Ryva Kajtazi e cila është pëlqyer nga publiku.

Shpërndaje në rrjetet sociale.
comments powered by Disqus
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »