Rrugët e Vitisë i merr uji (FOTO)

0

vitia

Reshjet e shiut kanë ndikuar që rrugët e Vitisë t’i merr uji. Disa qytetarë kanë dërguar foto dhe kanë treguar gjendjen aktuale në rrugët e këtij qyteti

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »