Rrugët e Bujanocit mbulohen nga shiu dhe breshëri (Foto&Video)

0

uji7

Rrugët e qytetit të Bujanocit jan mbuluar nga uji i cili ka sjellur shiu me breshër i rën sot, vizitorët e portalit BujanociNet jan kujdesur që qdo pamje ta paraqesin në portalin e par Shqiptarë duke bombarduar adresën e portalit me mesazhe, fotografi dhe video të rrugëve të Bujanocit.
Adresa e portalit BujanociNet si adresë e vetëme e gjith vizitorëve të komunës së Bujanocit për të shprehur paknaqësit dhe shpërndarjen e informacionit ëshhtë bombarduar nga videot dhe fotografit për të par rrugët e Bujanocit duke ngjarë me pishina pasi që shiju i fundit i ka mbuluar rrugët kryesore të qytetit, që nga Universiteti e dej afër qendërs së Bujanocit rrugët jan të mbuluara nga uji./BujanociNet/

https://www.facebook.com/Bujanoci.Net/videos?video_upload_notif=1&notif_t=video_processed

uji111

meki

uji 1 uji 2 uji 3 uji 4 uji 5

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »